Спосіб синтезування кон’юнктермів булових функцій

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано процедуру гіпотетичного синтезування кон’юнктермів, яка може бути корисною для побудови методів мінімізації булових функцій. Процедура дає змогу шукати кон’юнктерми заданої функції довільних рангів без проміжних склеювань, не спричиняючи появи тавтології. Порівняно низькі вимоги зазначеної процедури до обчислювальних ресурсів уможливлюють розширити коло розв’язуваних задач. In this paper the procedure of hypothetic conjuncterms synthesis for Boolean functions minimization has been proposed. This procedure allows search of any ranks conj uncterms without finding of mediate ranks. The procedure does not cause tautology. Comparatively low requirements of the procedure to computational resources allows to extend range of solvable problems.

Мінзюк В. Спосіб синтезування кон’юнктермів булових функцій / Вадим Мінзюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 256–262. – Бібліографія: 5 назв.