2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано метод визначення електричних параметрів фазообертача, утвореного відрізками двох ліній передачі з електромагнітним зв’язком, з умов забезпечення заданого значення фазового зсуву високочастотного сигналу та узгодження. Водночас розглядається можливість компенсації впливу основних неоднорідностей в його складі.
The method of the even and odd mode characteristic impedances and electrical length calculation of coupled-line phase shifter is proposed. The compensation of input junction and link discontinuities effect is considered.

Оборжицький В. І. Розрахунок електричних параметрів фазообертача на базі відрізка зв’язаних ліній передачі з врахуванням впливу неоднорідностей / В. І. Оборжицький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 64–68. — (Радіоелектронні системи та пристрої).