Показана можливість використання мінеральних додатків різної природи актив- ності для одержання композиційних цементів, модифікованих хімічними додатками, в будівельному виробництві. The possibility of utilization of active mineral additives of different nature activity for obtaining composite cements, modified chemical admixtures, in construction industry has been shown.

Соболь Х. С. Концепція застосування модифікованих композиційних цементів у будівельному виробництві / Х. С. Соболь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 179–182. – Бібліографія: 3 назви.