Концептуально аналізується функціонування терміна “філософія релігії” на підставі матеріалів переважно кінця XX – початку XXI століть у співвідношенні з іншими термінами. Стверджується його нечіткість, неунормованість, багатозначність, подолання яких зактивізує дослідницький процес. In the article analysis peculiarity of the function of the term “philosophy of religion” in the scientific sources end of the XX-es and beginning of the XXI-st century. The indintinct ununification singnificance are the characteristic traites of this term. It prevents from studing and grasping the ideas of Ukrainion of philosophy of religion.

філософія релігії, релігійна філософія, філософська релігія, філософська теологія, філософське релігієзнавство, philosophy of religion, religiones philosophy, philosophical religion, philosophical teilogy, philosophical religioning

Тіменик З. Деякі спостереження над особливостями функціонування терміна “філософія релігії” / Зіновій Тіменик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 550 : Філософські науки. – С. 95–100. – Бібліографія: 31 назва.