Формування інвестиційного механізму підприємства

Запропоновано структуру інвестиційного механізму підприємства та розглянуто особливості його функціонування в сучасних умовах. Дано характеристику складовим елементам структури інвестиційного механізму підприємства, а саме: мотиваційним чинникам інвестування та необхідному забезпеченню інвестиційного процесу. Тhе structure of an enterprise investment mechanism is proposed and the particularities of its work in modern conditions are considered in the article. The structure components of an investment mechanism such as motives of investing and necessary providing of an investment process are characterized.

Просович О. М. Формування інвестиційного механізму підприємства / О. М. Просович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 159–165. – Бібліографія: 3 назви.