Моделі даних у структурах, що трансформуються

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано підходи до моделювання інформаційних об’єктів при побудови інформаційної інтелектуальної системи прийняття рішень з врахуванням специфіки інформації, яка вимагає трансформацій структури анкети як первинного носія інформації. Такі трансформації можуть виконуватись в процесі накопичення інформації Для уникнення втрат інформації та забезпечення інтеграції даних пропонується використати спеціальне подання структури даних, у вигляді анкет обстеження пацієнтів. Інформаційна модель структури анкети описана спеціальною мовою. The approach to modeling the information objects for intelligent making décisions information system is proposed. The structure of the data in such system could be transformed. The transformations would be made at the time of accumulation the information. To avoid the missing of information the spécial expressing of the information structure is used. The information model of the structure is described by means of the spécial language.

Нікольський Ю. В. Моделі даних у структурах, що трансформуються / Ю. В. Нікольський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 233–243. – Бібліографія: 2 назви.