2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються моделі розсіяння електронів на близькодіючому потенціалі зумовленому взаємодією з полярними та неполярними оптичними фононами, п’єзоелектричними та акустичними фононами, іонізованими домішками в широкозонному CdxHg1-xTe (x=0.52; 0.59; 1.0). Розраховані температурні залежності рухливості електронів в інтервалі 4.2 – 300 К.
Models of electron scattering on the short-range potential caused by interaction with polar and nonpolar optical phonons, piezoelectric and acoustic phonons, ionized impurities in a wide gap solid solution CdxHg1-xTe (x=0.52; 0.59; 1.0) are considered. The temperature dependences of electron mobility in temperature range 4.2 – 300 K are calculated.

Малик О. П. Розсіяння електронів на близькодіючому потенціалі у твердому розчині CdXHg1-xte (x=0.52; 0.59, 1) / О. П. Малик, Г. В. Кеньо, І. В. Петрович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 117–126.