Серце як осереддя душі і духу у філософії Памфіла Юркевича

Розглядається проблема серця як осереддя душі і духу у філософії Памфіла Юркевича. Показано, що: серце – це осереддя всієї пізнавальної діяльності людини; центр багатогранних духових станів; центр морального життя особистості. In the given article the problem of heart as a concentration of soul and spirit in Pamphil Yurkevych’s pfilosophy is considered. We show that heart is a location of all cognitive activity of a man, a centre of multisided spiritual conditions, a centre of moral life of a personality.

серце, розум, духовність, душа, дух, моральність, heart, mind, soul, spirit, spirituality, morality

Войтків Л. Серце як осереддя душі і духу у філософії Памфіла Юркевича / Леся Войтків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 636 : Філософські науки. – С. 124–127. – Бібліографія: 6 назв.