Видавництво Львівської політехніки

Given research examines the architecture of the software system for monitoring ans alanysis of information threats to virtual communities created using social networks services.

віртуальні спільноти, програмний комплекс, інформаційні загрози

Пелещишин А. Архітектура програмного комплексу моніторингу та аналізу інформаційних загроз у віртуальних спільнотах / Андрій Пелещишин, Руслан Гумінський // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 20–21. – Бібліографія: 2 назви.