Thumbnail Image

2002-03-26

Розглянуто проблему ідентифікації моделей стаціонарного неізотермічного режиму транспорту газу в газотранспортних системах (ГТС) з активними елементами. Наведено результата досліджень математичних моделей ГТС, що включають модифікацію усіх основних елементів системи, і розроблених методів ідентифікації, ефективність яких було досліджено на реальних даних.
The problem of model identification of stationary non-isothermal régime of gas transport with active éléments is considered. The research results of mathematical models of gas trans-port System is applied. It is modification of basic éléments of System and development of effec-tive methods of identification.

Адаменко В. Идентификация моделей стационарного неизотермического режима транспорта газа в газотранспортных системах с активными элементами / В. Адаменко, А. Адаменко // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 53–57.

Endorsement

Review