Перспективне підсилення сталевих каркасів

Thumbnail Image

У порівняльному аспекті наведені результати аналізу способів перспективного підсилення сталевих каркасів будівель і споруд у зв’язку зі зміною карт районування території України за характеристичними значеннями снігового навантаження та вітрового тиску. Наведені приклади регулювання зусиль в елементах конструкцій зі збільшенням просторової жорсткості. The article deais wieth in the light of comparative degree the news and old standarts results of perspectives for works of change area maps Ukrainian territory for characteristies of snow covers and wind pressure stregtehning of steel building frame poles on the basis. Inproduced the results of the artificial control regulation of forces in the design element with the increases the spaces crueltys.

сталевий каркас, підсилення, просторова жорсткість, регулювання зусиль, steel building, reinforced, pressure stregtehning, regulation of forces

Більський М. Р. Перспективне підсилення сталевих каркасів / М. Р. Більський, Р. І. Кінаш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 22–25. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review