Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Наведено дані про розроблену авторську методику оволодіння чужоземними мовами шляхом адаптації до віртуального мовного середовища(ВМС), яке створюється за допомогою сучасних мультимедійних технологій(СМТ), а також про особливості та накопичений досвід її застосування при навчанні студентів ВНЗ. The data on the developed by the author mastering foreign languages methods by adaptation to the virtual language environment (VLE) that is created by means of modern multimedia technologies (MMT), as well as the features and accumulated experience of its use in HEI (Higher Educational Institutions) students’ teaching are given.

віртуальне навчальне середовище, навчальний процес, оволодіння мовами, virtual learning environment, learning process, mastering languages

Висоцька О. Застосування мультимедійних технологій при викладанні чужоземних мов у вищій школі / Ольвія Висоцька // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 109–114. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review