Аналіз технологій викінчувального оброблення відповідальних різевих деталей

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проведено літературний огляд сучасного стану технологій викінчувального оброблення відповідальних деталей машин із різевими поверхнями. Розроблено комплексну класифікацію різевих виробів та методів їх викінчувального оброблення, проведено аналіз існуючих оздоблювально-викінчувальних технологій виготовлення відповідальних деталей машин із різевими поверхнями. Запропоновано структурну схему розроблення технології виготовлення виробів із виконавчими різевими поверхнями, застосування якої із використанням прикладного програмного забезпечення значно полегшує технологічну підготовку виробництва.
In this article modern finish treatment’s technologies of responsible screw-thread details are analyzed. The structure diagram of screw-thread wares treatment technologie’s development is suggested.

Аналіз технологій викінчувального оброблення відповідальних різевих деталей / І. С. Афтаназів, А. М. Кук, Я. М. Кусий, В. В. Вівчарик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 95–104. — (Нові матеріали і технології).