Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто питання щодо виявлення злочинів у сфері інтелектуальної власності, пов’язаних з розповсюдженням контрафактної аудіовізуальної продукції та комп’ютерного програмного забезпечення. Охарактеризовано основні способи вчинення таких злочинів та джерела отримання інформації про них. Окреслено процес виявлення зазначених злочинів, що вчиняються суб’єктами які виготовляють, відтворюють, експортують, імпортують, зберігають чи реалізують зазначену продукцію. Визначено особливості виявлення злочинів, пов’язаних з розповсюдженням контрафактної аудіовізуальної продукції та комп’ютерного програмного забезпечення з використанням глобальної мережі Інтернет. Рассмотрен вопрос относительно выявления преступлений в сфере интеллектуальной собственности, связанных с распространением контрафактной аудиовизуальной продукции и компьютерного программного обеспечения. Охарактеризованы основные способы совершения таких преступлений и источника получения информации о них. Очерчен процесс выявления преступлений, совершаемых субъектами, которые изготовляют, воссоздают, экспортируют, импортируют, хранят или реализуют такую продукцию. Определены особенности выявления преступлений, связанных с распространением контрафактной аудиовизуальной продукции и компьютерного программного обеспечения с использованием глобальной сети Интернет. A question is considered in relation to the exposure of the crimes in the field of intellectual property, related to distribution of audiovisual products of pirate goods and computer software. The basic methods of feasanceof such crimes and source of receipt of information are described about them. The process of exposure of the marked crimes that is accomplished by subjects that make is outlined, recreate, export, import, keep or will realize the marked products. The features of exposure of the crimes related to distribution of audiovisual products of pirate goods and computer software with the use of global network the Internet are certain.

інтелектуальна власність, контрафактна продукція, аудіовізуальна продукція, комп’ютерні програми, джерела інформації, Інтернет, интеллектуальная собственность, контрафактная продукция, аудиовизуальная продукция, компьютерные программы, источники информации, Интернет, intellectual property, products of pirate goods, audiovisual products, computer programs, information generators, Internet

Гула Л. Ф. Заходи виявлення злочинів у сфері інтелектуальної власності, пов’язаних з розповсюдженням контрафактної аудіовізуальної продукції та комп’ютерного забезпечення / Л. Ф. Гула // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 824. – С. 417–423. – Бібліографія: 5 назв.