Будівельний комплекс Львівщини: стан і проблеми розвитку

Thumbnail Image

Проаналізовано основні економічні показники діяльності будівельного комплексу Львівщини, виокремлено основні проблеми, які негативно впливають на його розвиток і подано рекомендації щодо покращання його економічної ситуації. The article presents the results of the analysis of the major economic indexes of Lviv region building industry. The main problems that have negative influence on its development have been outlined and some recommendations on the ways of their solution are given.

Соловій Ю. Я. Будівельний комплекс Львівщини: стан і проблеми розвитку / Ю. Я. Соловій // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 85–89. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review