В роботі наведено опис засобів мультимедіа щодо надання послуг в інформаційно-бібліотечному обслуговуванні користувачів з особливими потребами. Проаналізовано доцільність використання мультимедійних засобів для відтворення інформації відповідно до виду нозології у користувачів з особливими потребами. This paper describes the means to provide multimedia in information and library service for users with special needs. It was analyzed the feasibility of using multimedia resources for media playback according to the type of nosology of users with special needs.

мультимедіа, бібліотечне обслуговування, користувачі з обмеженими можливостями, multimedia, library services, users with disabilities

Кунанець Н. Засоби мультимедіа в інформаційно-бібліотечному обслуговуванні користувачів з особливими потребами / Наталія Кунанець, Остап Малиновський // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2013. – С. 139–142. – Бібліографія: 4 назви.