Thumbnail Image

Розглянуто роль держави у побудові ринкової економічної структури, подано порівняльну характеристику стану економіки нових індустріальних країн та країн з перехідною економікою, визначено основні чинники, які впливають на економічний спад або розвиток даних країн. Role state is considered In article in construction of the market economic structure, is brought comparative feature of the condition of the economy of the new industrial countries and countries with connecting economy, are determined main factors, which act upon economic decline or development of these countries.

Маслак О. О. Основні тенденції розвитку ринкової інфраструктури нових індустріальних країн та країн з перехідною економікою / О. О. Маслак, М. К. Колісник, Х. С. Передало // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 14–18. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review