Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі відображеної сукупності швидких спотворень сигналів електричних мереж виконано огляд відомих вхідних перетворювачів напруги і струму вимірювачів динамічних показників якості електроенергії та запропоновано найперспективніший підхід для реалізації ефективних вхідних структур перетворення сигналів у реальних режимах функціонування енергетичних об’єктів. На основании отображенной совокупности быстрых искажений сигналов электрических сетей выполнено обзор известных входных преобразователей напряжения и тока измерителей динамических показателей качества электроэнергии и предложен наиболее перспективный подход для реализации эффективных входных структур преобразования сигналов в реальных режимах функционирования энергетических объектов. It is ground of the echoed(mapped) set(combination) of fast distortings of signals of electrical networks the review(view) of known input translators of voltage and current of meters of dynamic figure of merits of the electric power is conducted and the most perspective approach for implementation of effective input frames of signal conditioning in actual modes of operation of power objects is offered.

Ванько В. Концепція побудови вхідних перетворювачів засобів вимірювання динамічних показників якості електроенергії / Володимир Ванько, Василь Гудим, Петро Столярчук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 32–38. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review