Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментальних досліджень міцності та характеру руйнування залізобетонних балок, підсилених при дії навантаження різного рівня шляхом нарощування робочої арматури різними способами. The results of experimental researches of the strength and character of failure of the reinforced concrete beams increased during action of different level of loading by the increase of the armature of different ways are resulted.

Бліхарський З. Я. Експериментально-теоретичні дослідження міцності залізобетонних балок, підсилених під навантаженням / З. Я. Бліхарський, Я. В. Римар, Д. І. Дубіжанський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 19–22. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review