М. Пирогов – керівник професорського інституту за кордоном

Видавництво Львівської політехніки

На основі аналізу науково-педагогічної літератури, розкривається діяльність М. Пирогова як керівника професорського інституту за кордоном. Досліджується його роль у підготовці молодих спеціалістів до отримання звання професора та характеризується його літературна діяльність, присвячена питанням вищої освіти.

М. Пирогов, вища освіта, навчальний заклад, науково-дослідна робота, навчальна і практична діяльність

Тичинська Н. Р. М. Пирогов – керівник професорського інституту за кордоном / Наталія Романівна Тичинська // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 312–313.