Запропоновано метод автоматизованого аналізу і забезпечення електричних характеристик приладів функціонального перетворення із забезпеченням діагностування до рівня елемента схеми, що дає змогу визначати технічний стан приладу на стадіях виробництва та експлуатації.

Касьян M. Метод автоматизованого аналізу і забезпечення електричних характеристик приладів функціонального перетворення із забезпеченням діагностування / M. Касьян // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 415 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – C. 194–198.