Оцінювання стійкості функціонування підприємства в умовах реструктуризації

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Узагальнено існуючі дослідження у галузі оцінювання стійкості функціонування підприємств. Запропоновано дерево основних, найважливіших показників для оцінювання стійкості підприємства в умовах реструктуризації. Обґрунтовано комплексність поняття стійкості підприємства. На основі існуючих публікацій та наукових досліджень подано розгорнуте трактування найважливішої складової стійкості, а саме — фінансової стійкості. The present researches are generalized in the field of estimation of stability of operation of firms. The tree of the basic parameters for estimation of stability of firm in conditions of re¬structuring is offered. The integrated approach of concept stability of firm is justified. The organized interpretation of major component stability, namely financial stability is submitted, on the basis of the present publications and scientific researches.

Шуляр Р. В. Оцінювання стійкості функціонування підприємства в умовах реструктуризації / Р. В. Шуляр // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 327–332. – Бібліографія: 9 назв.