Основи технологій хімічного модифікування нафтових залишків і бітумів

Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

В дисертації вирішено важливе науково-практичне завдання – одержання високоякісних в’яжучих матеріалів для дорожнього будівництва методами хімічного модифікування нафтових залишків і бітумів. The dissertation addresses a crucial scientific and practical task – obtaining highquality binding materials for road construction through the chemical modification of petroleum residues and bitumens.

бітум, гудрон, хімічне модифікування, феноли, формальдегід, малеїновий ангідрид, поліетиленгліколь, bitumen, tar, chemical modification, phenols, formaldehyde, maleic anhydride, polyethylene glycols

Гунька В. М. Основи технологій хімічного модифікування нафтових залишків і бітумів : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук : 05.17.07 – хімічна технологія палива та паливно-мастильних матеріалів / Володимир Мирославович Гунька ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2024. – 451 с. – Бібліографія: с. 351–379 (271 назва).

Endorsement

Review