Металізовані стекла і елементарна структура аморфного стану

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Аналізуються проблеми опису структури металізованих стекол і пропонується застосування елементарних аморфних структур. Анализируются проблемы описания структуры металлических стекол и предлагается применение элементарных аморфных структур. The problems of the description of a structure of metal glasses are analyzed and the application elementary amorphous of structures is offered.

Скоропад П. Металізовані стекла і елементарна структура аморфного стану / П. Скоропад // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 56. – С. 87–91. – Бібліографія: 5 назв.