Якість довкілля як чинник формування туристичної привабливості території

Thumbnail Image

Проаналізовано вплив природних умов на господарську діяльність людини. Наведено складові повної економічної цінності якісного природного довкілля. Подано перелік чинників, які визначають прибутковість туристичного підприємства. Запропоновано вираз для визначення доходу від використання якісного природного довкілля у туризмі. In this article is analyzed the influence of natural conditions on economic activity. Different parts of complete economic value of qualitative natural environment were listed in the article. The factors of profitability of the tourist enterprise were determined. The author improved the method for definition the income from using qualitative natural environment in tourism.

Мельник О. В. Якість довкілля як чинник формування туристичної привабливості території / О. В. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 212–217. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review