Особливості менеджменту у малому бізнесі Японії

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито проблематику японської системи менеджменту у малому бізнесі, наводиться класифікація господарських форм в Японії за функціональними ознаками, за ступенем організованості управління, особливості мотиваційної системи японського менеджменту.
In the article the problem of Japanese management system in small business is considered. The classification of business companies in terms of functional characteristics, the management level in Japan, peculiarities of Japanese management motivation system are being presented.

Олембовська В. В. Особливості менеджменту у малому бізнесі Японії / В. В. Олембовська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 57–63. — (Менеджмент).