Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено результати дослідження тріщиностійкості бетону, що зазнав впливу температур в діапазоні 200 – 800 °С. Наведено значення силових та енергетичних характеристик тріщиностійкості та повністю рівноважні діаграми деформування бетону після нагрівання їх до температур 200, 400, 600 та 800 °С. Побудовано усереднені, повністю рівноважні діаграми деформування бетону для зазначених температур. The article deals with the investigation results of fracture strength of concrete samples under the influence of temperature 200°- 800°C. The number of power and energy characteristics of destruction toughness and completely equal diagrams of deformation of concrete samples during their heating to 200°C, 400°C, 600°C and 800°C are considered. The averaged and completely equal diagrams of deformation of concrete samples are oriented for previously mentioned temperatures.

бетон, тріщиностійкість, повністю рівноважні діаграми деформування, температурна деструкція, сoncrete, fracture strength, completely equal diagrams of deformation, temperature destruction

Солодкий С. Й. Залежність тріщиностійкості конструкційного бетону від чинника температурної деструкції / С. Й. Солодкий, Р. В. Пархоменко, Р. С. Яковчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 192–196. – Бібліографія: 8 назв.