Креативні рішення щодо обрання пріоритетних напрямків розвитку бізнес-систем

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито теоретико-методичні особливості формування і реалізації креативних рішень щодо обрання пріоритетних напрямків розвитку бізнес-систем. У представленому матеріалі уточнено етапи технології формування креативного управлінського рішення; ідентифіковано стадії проблем розвитку бізнес-систем; виділено напрямки розвитку бізнес-систем тощо. The article is dedicated to opening the theoretical and methodological formation features and implementation of creative solutions in regard to the election of the priority fields in business systems development. In the represented material are determined the technology stages of creative managerial decisions forming; are identified the problem stages of business systems development, are highlighted the directions of business systems development, etc.

креативні рішення, бізнес-системи, машинобудування, напрямки розвитку бізнес-систем, decisions of creative, systems of businesses, engineers, directions ofdevelopment of the systems of businesses

Князь С. В. Креативні рішення щодо обрання пріоритетних напрямків розвитку бізнес-систем / С. В. Князь, Ю. Р. Кулик, Д. К. Зінкевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 298–303. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review