Розглянуто особливості статичної роботи мостового полотна на безбаластних мостових плитах, укладеного на поздовжніх балках металевих мостів. Виконано теоретичні дослідження найнебезпечнішого місця - вузла прикріплення плити до поздовжньої балки високоміцним болтом, зроблено висновки. Static work of bridge plates which have been located on longitudinal beams of metal bridges are considered in work. Theoretical researches of the most dangerous place – unit of an attachment of a plate to a longitudinal beam have been investigated by a high-strength bolt, some conclusions have been generated.

залізобетонні плити, мостове полотно, статична робота, concreteslab, superstructure, static performance

Линник Г. О. Дослідження місцевих деформацій бетонного прокладного шару при використанні мостового полотна на плитах БМП / Г. О. Линник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 293–295. – Бібліографія: 3 назви.