Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі аналізу особливостей виконання wavelet-перетворення запропоновано реалізацію методики вимірювання повільних збурень і змін напруги за допомогою дискретної трансформації. Розглянуто специфіку обчислення масиву wavelet-коефіцієнтів, з урахуванням параметрів базових функцій. Наведено вирази для визначення необхідних показників якості електроенергії в мережі. On the basis of the analysis of wavelet-conversion performing peculiarities the realization of slow indignation and voltage change measuring methods with the help of discrete transformation is proposed. The special feature of wavelet-coefficient array calculation taking its start from basic function parameters is considered. The expressions aimed at determining of necessary indices of network electric energy quality.

Ванько В. М. Вимірювання показників якості електроенергії на основі дискретного wavelet-перетворення / В. М. Ванько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 13–18. – Бібліографія: 10 назв.