Про інструменти та ефективність державного регулювання економіки

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено проблему ефективності державного регулювання економіки. Вказується на основні інструменти державного регулювання економіки. Здійснюється порівняльний аналіз ефективності державного регулювання приватного і неприватного секторів економіки.
They investigate the problem of efficiency of the State economie regulation. They indicate in it the basic instruments of State economie regulation. They make a comporative analysis of efficiency of the State regulation of the private and others economie fields.

Лазур П. Ю. Про інструменти та ефективність державного регулювання економіки / П. Ю. Лазур // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 164–170. — (Регулювання економіки).