Використання графічного апарату оцінки впровадження інноваційних процесів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано фундаментальні, прикладні і дослідно-конструкторські роботи в аспекті визначення їхньої економічної ефективності та зроблена спроба оцінки впровадження інноваційних процесів на основі графічних методів розрахунку доцільності інвестицій з урахуванням початкових капітальних вкладень і можливістю їхньої оптимізації та одержання економії на просування інновацій на ринку. The analysis of the fundamental, applied works and the design effort was carried out in aspect of the determination of their economic efficiency, and the attempt of an estimation of the innovation processes inculcation was made on the basis of the graphic methods of the account of the investments expediency in view of the initial capital investment and the opportunity of the realization of their optimization and the receiving of an economy for progress of the innovations in the market.

інновація, інноваційний процес, науково-дослідна робота, інвестиції, графічний метод, економічний ефект, термін окупності, innovation, innovation process, research work, investment, graphic method, affordability, payback period

Мороз Л. І. Використання графічного апарату оцінки впровадження інноваційних процесів / Л. І. Мороз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 54–62. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review