Визначення основних засад конкурентоспроможності регіону

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовано необхідність розробки та реалізації Стратегії регіонального розвитку на засадах конкурентоспроможності регіону, а не конкурентоспроможності регіональної економіки; обґрунтовано необхідність розмежування цих понять. Конкурентоспроможність регіону визначається конкурентоспроможністю економіки регіону, конкурентопридатністю ресурсів, певним рівнем соціальних стандартів життя населення та збалансованості територіального розвитку. In the article the basic attention is inverted to the problems of creating the regions development Strategy’s, witch based on region competitiveness position. The terms region’s competitiveness and region’s economic competitiveness are analyzed and divided in the article. The region’s competitiveness determine of region’s economic competitiveness, and resources competitiveness, high degree of social standards of life, and high degree of equal territorial development.

Ярошевич Н. Б. Визначення основних засад конкурентоспроможності регіону / Н. Б. Ярошевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 333–338. – Бібліографія: 15 назв.