Трансформація підприємств у стадіях життєвого циклу розвитку економічних систем

Thumbnail Image

Під час планування розвитку підприємств у практиці виникає необхідність прийняття управлінських рішень щодо вибору певних напрямків та видів трано формації та їх економічного оцінювання. У статті вирішуються проблеми трансформації підприємств, враховуючи концепції стадій життєвого циклу суб’єктів господарювання та ринків. In the course of practical enterprise development planning the necessity of managerial decision-making concerning the direction and types of transformation and their economic evaluation appears. The article is directed on the solution of the problem of choosing of criteria and forming the conception of corporate economic evaluation of transformation.

Марчук Л. В. Трансформація підприємств у стадіях життєвого циклу розвитку економічних систем / Л. В. Марчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 504 : Проблеми економіки та управління. – С. 122–127. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review