Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто доцільність використання одноканального і двоканального (кореляційного) підсилювачів при створенні шумового термометра, який побудований на основі методу прямого вимірювання корисного сигналу. Some aspects of developing the noise thermometer based on direct measuring of noise voltage are considered. There are compared one- and two channel amplifiers in above thermometers.

Микитин І. П. Застосування одноканального та кореляційного підсилювачів для шумового термометра / І. П. Микитин, Б. І. Стадник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 51–54. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review