Підвищення ефективності місцевих всмоктувачів зі щілинними отворами

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Науково доведено результати експериментальних досліджень щілинного всмоктувача з повітрообмежниками. Повітрообмежники монтують на передньому краї всмоктувача. Ці дослідження показують, що завдяки такій простій, і головне, дешевій модернізації можна зменшити підсмоктування повітря на 10%. Виконано двофакторний експеримент і складена матриця планування. In this article scientifically proved results of experimental research slot succer wish airlimiters. Airlimiters mounted at the front of succer. The research has shown that this simple and, mainly, chip method of modernization can minimase extract air on 20%. 2-factor experiment has been carried out and adequate chart is composed.

щілинний всмоктувач, повітрообмежники

Цибуляк А. І. Підвищення ефективності місцевих всмоктувачів зі щілинними отворами / А. І. Цибуляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 86–89. – Бібліографія: 8 назв.