Thumbnail Image

Показано підбір сегментних затворів шлюзів-регуляторів відкритих відвідних каналів систем технічного водопостачання ТЕС за відомих співвідношень розмірів затворів і наповнення каналу перед шлюзом. The selection of segmental gates of gateways-regulators of the opened taking slug channels of systems of technical water supply thermal power station at known ratio of the sizes gates and filling of the slug channel before a gateway is shown.

Орел В. І. Використання сегментних затворів на відкритих відвідних каналах систем технічного водопостачання ТЕС / В. І. Орел // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 627 : Теорія і практика будівництва. – С. 164–166. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review