Викладено синтезовану на основі положень СНиП 2.03.01-84 та властивостей нелінійної деформаційної моделі методику розрахунків міцності елементів у нормаль- ному перерізі.The method of strength calculation of elements in the normal section, synthesized of СНиП 2.03.01-84 and deformation model, is offered.

розрахункові схеми, залежності, деформаційна модель, рівняння, design scheme, dependences, deformation model, equations

Павліков А. М. Розрахунок міцності залізобетонних елементів у нормальних перерізах, синтезований на основі СНиП 2.03.01 84 та нелінійної деформаційної моделі / А. М. Павліков // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 128–132. – Бібліографія: 9 назв.