2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропонований підхід та розроблений алгоритм побудови загальної моделі дискретної коливної системи, яка володіє широким спектром динамічних режимів. Отримані аналітичні оцінки амплітуди та частоти виявлених динамічних режимів моделі, які апробовані для значного класу функцій, що використовуються при побудові моделі. Встановлені необхідні та достатні умови стійкості виявлених режимів.
Approach to construction of general model of the discrete oscillation system which owns the wide spectrum of the dynamic modes is offered. Analytical estimations of amplitude and frequency of dynamical regimes, which are approved for the wide class of functions, which are used for construction of model, are got. Set necessary and sufficient terms of stability of the exposed modes.

Заяць В. М. Підхід до побудови моделі дискретної коливної системи другого порядку та умови стійкості її режимів / В. М. Заяць // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 142–147.