Розглянуто аспекти прийняття управлінських рішень щодо доцільності передачі логістичних бізнес-функцій підприємств на контрактний аутсорсинг. Запропонована кількісна оцінка стратегічної податливості виокремлення логістичних бізнес-функцій машинобудівних підприємств на основі розрахунку сумарних оцінок зовнішніх і внутрішніх чинників виокремлення. Досліджено податливість на виокремлення транспортування та ремонтного обслуговування для ВАТ ″Дрогобицький долотний завод″ та ВАТ ″Дрогобицький завод автомобільних кранів″. Aspects of the administrative decisions acceptance as to expedience of logistic business functions transmission of enterprises into the contract outsourcing are examined in the article. The quantitative estimation of strategic pliability of logistic business functions selection of machine-building enterprises is offered on the basis of total estimations calculation of both external and internal factors of selection. The pliability on the selection of transporting and repair service for VAT ″Drohobych drill bit plant″ and VAT ″Drohobych truck crane plant″ has been investigated.

аутсорсинг, аутсорсингові рішення, контрактний аутсорсинг, стратегічна податливість виокремлення логістичних бізнес-функцій підприємства, outsoursing, outsoursing decisions, contract outsoursing, strategic pliability of enterprise logistical business functions selection

Матвій І. Є. Деякі аспекти прийняття управлінських рішень щодо доцільності використання аутсорсингу / І.Є. Матвій // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 342–347. – Бібліографія: 5 назв.