Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначені температурні поля і напруження в неферомагнітній електропровідній пластині, що перебуває під дією квазіусталених радіоімпульсів, з врахуванням подвійного температурно-силового механізму деформування. Розв'язки задачі електромагніто-термопружності отримано з використанням поліноміальних апроксимацій шуканих функцій по товщинній координаті. Проведено числовий аналіз розв'язків. The temperature fields and stresses at the non-ferroinagnetic electroconductive plate under the quasisteady radiopulses at the surfaces are obtained with due regard temperature and force deformation. Solutions of the electromagnetothermoelasticity problem are obtained with polynomial approximations of the desired solution by thickness coordinate. Numerical analyse of the solutions is carried out.

Стасюк Г. Температурні поля і напруження в електропровідній пластині під дією квазіусталених радіоімпульсів / Г. Стасюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 158–163. – Бібліографія: 5 назв.