Теоретичні та практичні задачі кваліметрії природного газу

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано і проаналізовано сучасний стан оцінювання і нормування показників якості природного газу. Запропонована систематизація показників якості природного газу залежно від його фізико-хімічних властивостей. Сформульовані актуальні задачі кваліметрії природного газу. Описано и проанализировано современное состояние оценивания и нормирования показателей качества природного газа. Предложена систематизация показателей качества природного газа в зависимости от его физико-химических свойств. Сформулированы актуальные задачи квалиметрии природного газа. In the article the present-day state of evaluation and normalization of natural gas quality parameters is described and analyzed. A systematization of natural gas quality parameters in dependence of it′s physical and chemical properties is proposed. The actual tasks of natural gas qualimetry are formulated.

Стадник Б. Теоретичні та практичні задачі кваліметрії природного газу / Богдан Стадник, Андрій Мотало, Василь Мотало, Іванна Петровська // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2005. – Випуск 65. – C. 81–86. – Бібліографія: 27 назв.