Регіональні орієнтири інвестиційної привабливості підприємств

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано методики оцінки інвестиційної привабливості регіонів України. Розроблені рекомендації стосовно вдосконалення існуючих методик та їх використання у практиці інвестування в окремі підприємства певних регіонів. The rating techniques of Ukrainian regions’ investment attraction are analyzed in the article. The recommendations for improvement of existing techniques and their use for practical investments in enterprises of concrete regions are developed.

Кулініч Т. В. Регіональні орієнтири інвестиційної привабливості підприємств / Т. В. Кулініч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 106–113. – Бібліографія: 4 назви.