Стратегічна адаптація підприємства до зовнішнього середовища

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Зовнішнє середовище підприємства постійно перебуває в стані змінюваності і динаміки. Це вимагає внесення змін до стратегії управління підприємством. Обгунтовано необхідність стратегічної адаптації підприємства до зовнішнього середовища. Детально розглянуті фактори зовнішнього мікросередовища, що впливають на розвиток підприємства. Наведений зміст механізму стратегічної адаптації підприємства до зовнішнього середовища. Enterprise environment is constantly in the condition of changing and dynamics. It requires the changes to the strategy of enterprise management. In the article the necessity of strategic adaptation of an enterprise to the environment is based. The factors of microenvironment influencing on the enterprise development are described in details. The essence of mechanism of strategic adaptation of an enterprise to environment is considered.

Капітанець Ю. О. Стратегічна адаптація підприємства до зовнішнього середовища / Ю. О. Капітанець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 599 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 257–261. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review