Thumbnail Image

Розроблено повну систему рівнянь загального теплообміну у приміщенні для розроблення алгоритму розрахунку коефіцієнтів опромінення між поверхнями, довільно орієнтованими в просторі. Full equations system of common heat exchange in a room for working out of calculation order of radiant coefficient between surfaces that are anyhow orientated in the space is design.

Латик В. С. Особливості розроблення математичної моделі для розрахунку кутових коефіцієнтів опромінення між поверхнями у приміщенні / В. С. Латик, В. Ю. Ярослав // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 627 : Теорія і практика будівництва. – С. 138–141. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review