Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено теоретичні основи, принципи побудови та методологію проектування комп’ютерних мереж з глибоким розпаралелюванням інформаційних потоків на основі матричних моделей руху даних. In the given work the submitted methodology and realization principles of computer systems with deep paralleling of data flows on a basis of matrix models of data movement.

Пітух І. Принципи побудови комп’ютерних мереж з глибоким розпаралелюванням інформаційних потоків на основі матричних моделей руху даних / Ігор Пітух, Ярослав Николайчук, Наталія Возна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 263–268. – Бібліографія: 6 назв.