Вирішення проблем енергоефективності в Україні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вирішення проблем енергоефективності, застосування інформаційно- комп’ютерних систем для моделювання і прогнозування системи енергоменеджменту муніципальних об’єктів житлово-комунального господарства, що забезпечує підви¬щення ефективності використання енергоресурсів муніципальних об’єктів. This paper is concerned with issues of solving problem of energy efficiency, application of information computing system for municipal energy management. Improving this information -computing system helps to increase of effectiveness of activity of municipal objects.

енергоефективність, енергоменеджмент, ефективне використання енергоресурсів, energy efficiency, energy management, effective using of energy resources, effective using of energy resources

Копець Г. Р. Вирішення проблем енергоефективності в Україні / Г. Р. Копець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 45–50. – Бібліографія: 7 назв.