Досліджено історію формування, становлення та занепаду колишнього Львівського м’ясокомбінату та на прикладі Львова висвітлено існуючі і програмні проблеми архітектурно-функціональної та історикокультурної реабілітації виробничих комплексів. It is investigated history of formation, formation and decline were «a meat-packing plant in Lviv» and on an example of Lvіv it is shown existing and program problems of architecturally-functional and historical and cultural rehabilitation of industrial complexes.

Іванов-Костецький С. О. Концепція реабілітації промислово-виробничих підприємств в структурі м. Львова (на прикладі колишнього Львівського м’ясокомбінату) / С. О. Іванов-Костецький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 150–159. – Бібліографія: 18 назв.