Національний університет “Львівська політехніка”

Розглянуто основні аспекти вивчення інформативності ультрадетальних магнітних та магнітометричних досліджень. Основну увагу приділено аналізу інформативності магнетизму ґрунтового покриву. Наведено деякі приклади використання зазначеної інформації при вирішенні геологорозвідувальних, природоохоронних, сільськогосподарських завдань. Рассмотрены основные аспекты изучения информативности ультрадетальных магнитных и магнитометрических исследований. Основное внимание уделяется анализу информативности магнетизма почвенного покрова. Приведены некоторые примеры использования отмеченной информации при решении геологоразведочных, природоохранных, сельскохозяйственных задач. The main aspects of the study of the informational content of high-scale magnetic and magnetometric investigations are considered. It focuses on the analysis of information content of soil magnetism. Some examples of using this for solution of geological, environmental and agricultural problems are given.

магнетизм, ультрадетальна магнітометрія, ґрунтовий покрив, екологія, інформативність, магнетизм, ультрадетальная магнитометрия, почвенный покров, экология, информативность, magnetism, high-scale magnetometry, soils, ecology, informational content

Меньшов О. І. Інформативність ультрадетальних магнітних та магнітометричних досліджень при прогнозуванні та моніторингу геологічного середовища / О. І. Меньшов, А. В. Сухорада // Геодинаміка.– 2011. – № 2 (11). – С. 202–204. – Бібліографія: с. 204.