Оптимізація розподілу інвестиційних ресурсів у сфері обслуговування

Thumbnail Image

У статті розглядаються питання розподілу фінансових ресурсів підприємствами сфери обслуговування на придбання устаткування, що використовується для надання різного виду послуг. Запропоновано відповідну економіко-математичну модель оптимізації, невідомі змінні якої визначаються аналітично. In the article the problems of distribution of financial assets for the enterprises of an orb of service on purchase of the equipment are considered which is used for granting a different kind of services. The appropriate economic-mathematical model of optimization unknown variables is offered with which settle up by an analytical way.

Войцеховська Ю. В. Оптимізація розподілу інвестиційних ресурсів у сфері обслуговування / В. Ю. Войцеховська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 179–183.

Endorsement

Review